Registrace
 
 
 
 

Eight & Bob - Annicke 3 100 ml

ico Doporučujeme
img
eight-bob-annicke-3-100-ml-297.jpeg
 
 

Eight & Bob Annicke 3 100 ml

Cena s DPH 4 490 Kč
Skladem 1 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: Parfémy pro ženy
Kód: 910
Záruka:
Výrobce: Eight & Bob
 
 

Eight & Bob Annicke 3 niche parfem je rafinovaná, elegantní a velmi ženská vůně. Je to jako závoj glamour a sofistikovanosti, který za sebou nechává úžasnou stopu. Květinová chypré vůně s krémově jemným srdcem gardénie a jasmínu.

Hlava: bergamot, mandarinka, červené bobule

Srdce: gardénie, jasmín, bílá růže

Základ: cashmeran, meringue, santalové dřevo

Příběh niche parfému Annicke 3 Eight & Bob

Jedné zimní noci v roce 1936 se pro Alberta Fouqueta vše změnilo. Cestoval do Megeve, místa, kde se setkávala evropská aristokracie. Albert byl skvělý francouzský gentleman, vášnivý cestovatel a tvůrce úžasných parfémů, ovšem pouze pro své vlastní použití. Tyto parfémy se postupně staly objektem zájmu mnoha jeho přátel v nejvyšších vrtsvách francouzské společnosti. 

Jedna magická noc v Megeve obrátila Albertův život vzhůru nohama. Potkal Annicke, rakouskou dívku, dceru bankéře zároveň maďarského šlechtice. Její neobyčejná krása, elegance a osobnost Albertovi zcela učarovaly. Byla tou nejúžasnější ženou, kterou kdy potkal...

Parfém, který pak Albert Fouquet vytvořil, v sobě nesl všechna ta slova plná lásky a touhy, která si s Annicke v dalších měsících ve svých dopisech vyměnili. Vůně obsahovala vše, co pro něj Annicke znamenala. Když se po měsících opět potkali ve Vídni, Albert překvapil Annicke nádhernou vůní. Byla okouzlena. Od té doby bylo každé jejich setkání příležitostí vykouzlit nový parfumerářský klenot. Tím vznikl základ dnešní kolekce Annicke. Dnes, o mnoho let později, Eight & Bob vyrábí ty stejné unikátně komponované vůně. 

Objevte s námi kouzlo, něžnost a výjimečnost parfémů Annicke.