Registrace
 
 
 
 

Eight & Bob - Annicke 4 100 ml

ico Doporučujeme
img
 

Eight & Bob Annicke 4 100 ml

Cena s DPH 4 490 Kč
Skladem 1 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: Parfémy pro ženy
Kód: 911
Záruka:
Výrobce: Eight & Bob
 
 

Eight & Bob Annicke 4 niche parfem je delikátní a vzácná vůně. Smyslný elixír založený na opojném květinovém bouquetu s růžovými okvětními lístky a krémovými bílými květy. Jemná, mistrovsky vybalancovaná vůně, která je položená na mechovém základu. 

Hlava: poupata černého rybízu, nektarinka
Srdce: růže, jasmín, ylang ylang
Tělo: pačuli, cashmeran, větvičník

 

Příběh niche parfému Annicke 4 Eight & Bob

Jedné zimní noci v roce 1936 se pro Alberta Fouqueta vše změnilo. Cestoval do Megeve, místa, kde se setkávala evropská aristokracie. Albert byl skvělý francouzský gentleman, vášnivý cestovatel a tvůrce úžasných parfémů, ovšem pouze pro své vlastní použití. Tyto parfémy se postupně staly objektem zájmu mnoha jeho přátel v nejvyšších vrtsvách francouzské společnosti. 

Jedna magická noc v Megeve obrátila Albertův život vzhůru nohama. Potkal Annicke, rakouskou dívku, dceru bankéře zároveň maďarského šlechtice. Její neobyčejná krása, elegance a osobnost Albertovi zcela učarovaly. Byla tou nejúžasnější ženou, kterou kdy potkal...

Parfém, který pak Albert Fouquet vytvořil, v sobě nesl všechna ta slova plná lásky a touhy, která si s Annicke v dalších měsících ve svých dopisech vyměnili. Vůně obsahovala vše, co pro něj Annicke znamenala. Když se po měsících opět potkali ve Vídni, Albert překvapil Annicke nádhernou vůní. Byla okouzlena. Od té doby bylo každé jejich setkání příležitostí vykouzlit nový parfumerářský klenot. Tím vznikl základ dnešní kolekce Annicke. Dnes, o mnoho let později, Eight & Bob vyrábí ty stejné unikátně komponované vůně. 

Objevte s námi kouzlo, něžnost a výjimečnost parfémů Annicke.