Registrace
 
 
 
 

Eight & Bob - Cap d´Antibes 100 ml

Eight & Bob - Cap d´Antibes 100 ml
 

Eight & Bob Cap d´Antibes 100 ml - Aromatická niché toaletní voda pro muže (Eau de toilette).

Cena s DPH 4 490 Kč
Není k dispozici
množství 
 
 
Kategorie: Parfémy pro muže
Kód: 903
Záruka:
Výrobce: Eight & Bob
 
 

Složení

Hlava: máta, listy fialek, bříza

Srdce: skořice, mech, aromatické tóny

Základ: cedr, kadidlo, vanilka


Popis Vůně

Pro Alberta Fouqueta bylo Antibes rájem. V tomto kouzelném městečku na Francouzské Riviéře si užíval během 30. let minulého století dlouhé prázdniny ve společnosti elitní evropské aristrokracie – prázdniny, které se protáhly od jara až do posledních letních dnů. V té době bylo si bylo jen málo lidí dostatečně privilegovaných na to, aby si mohli užívat elegantní a diskrétní luxus trávit letní měsíce na Francouzské Riviéře.

Nezapomenutelná rána byla trávena plachtěním v Grande Bleue, zlatavé západy slunce byly užívány v zahradách hotelu Eden Roc a vlahé večery byly oživeny exkluzivními oslavami a kouzelnými večírky.

Albert snil o těchto létech během chladných pařížských zim. Jako každý umělec, usilující o dokonalost, strávil mnoho týdnů příjemnou tvorbou vůně, která by zachycovala výtažky jeho vzpomínek na tyto letní dny.

Výsledkem byla Cap d´Antibes. Vůně, která byla vytvořená pro výhradní požitek svého tvůrce a stala se favoritem jeho privátní kolekce.


Recenze

V téhle vůni Francouzské riviéry se dokonale snoubí lístky fialek a mechových tónů s chladivou mátou, břízou, štiplavou skořicí a jehličnatým cedrem, které společně vytváří dokonalé fougere aroma. Hladké kadidlo s pudrovou vanilkou v základu pak už jen pomáhá dokreslit teplou středomořskou atmosféru a dodává Cap d´Antibes elegantní rozměr.