Registrace
 
 
 
 

Humiecki & Graef - Candour 100 ml

Humiecki & Graef - Candour 100 ml
Humiecki & Graef - Candour 100 ml
 
 

Humiecki & Graef Candour 100 ml - Kořenitě bylinná niché toaletní voda unisex (Eau de Toilette).

Cena s DPH 5 190 Kč
Skladem 1 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: UNISEX parfémy
Kód: 703
Záruka:
Výrobce: Humiecki & Graef
 
 

Příznaky vůně

Puškvorec, kosatec, zázvor, galbanový kořen, olivový list, divoká šalvěj, list fialky, levandule, kardamom, mandlové mléko, vanilkové lusky, santalové dřevo, konvalinka


Popis Vůně

Vůně duševní spřízněnosti, inspirovaná pocitem silné náklonnosti mezi dvěma lidmi. Kombinuje svěží vitalitu zeleného listí se zemitou hřejivostí puškvorce, kosatce, zázvoru a galbanového kořene. Fialka a olivové listy, divoká šalvěj a levandule přináší bylinný tón. Kompozice je zklidněna sladkostí kardamomu a mandlového mléka s vanilkovými lusky. Santalové dřevo a delikátní květinové tóny konvalinky vůni vyvažují. Výsledkem je šťavnatá zelená vůně s náznakem koženého pergamonu – odkaz na dlouhou a důvěrnou korespondenci. Vůně je povzbuzující, přesto něžná, hřejivá a uklidňující. Přesně jako moment, kdy se protne minulost, přítomnost a budoucnost.


Recenze

Je aromatickou zelenou vůní, spojující v sobě řadu kontrastních prvků, které ovšem dohromady tvoří jeden harmonický celek. Možná vám jako mně připomene hrnek teplého mléka s medem, svařeného s zeleným kardamomem a pikantním zázvorem, který popíjíme v trávě, zatímco nás obklopuje vůně hořkého zeleného galbana, zemitého puškvorce, olivových listů, kafrové levandule a konvalinek. Od mléčných tónů se pak Candour postupně propracuje k naprosto jedinečné vůni zelených mandlí, zabalených do lístků fialek společně se snítkou šalvěje. Jinými slovy Candour si můžete představit jako Lumiere Blanche (Olfactive Studio) v prostředí jarní zelené louky s mnohem delší výdrží.