Registrace
 
 
 
 

Humiecki & Graef - Clemency 100 ml

Humiecki & Graef - Clemency 100 ml
 

Humiecki & Graef Clemency 100 ml - Květinová niché toaletní voda pro ženy (Eau de Toilette).

Cena s DPH 4 800 Kč
Skladem 2 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: Parfémy pro ženy
Kód: 707
Záruka:
Výrobce: Humiecki & Graef
 
 

Příznaky vůně

Růže, lipový květ, absolutní silice akácie, dřevité tóny, kůže, mléko


Popis Vůně

Vůně hrdosti, inspirovaná hrdým královským postojem matky. Tón rozebrané růže propůjčuje vůni její čistý kovový aspekt. Speciálně vytvořený lipový květ přináší hřejivě plný dotek. Absolutní silice akácie dodává Clemency osobitý květinový tón, zatímco komplex dřevitých tónů a kožených prvků, změkčených mléčnými tóny, činí vůni silnou, přesto zároveň sametově hebkou.


Recenze

Je obecně známá věc, že drtivá většina recenzí má omezenou platnost, jelikož člověk se s odstupem času parfémově vyvíjí a přesně to platí pro Clemency. Když jsem tuhle vůni kdysi zkoušela, přišla mi hrozně neučesaná. Až teď s odstupem času jsem asi konečně pochopila, jak to Christophe Laudamiel s poctou osobě matky myslel. Matkou je tu růže a ne jen tak ledajaká.

Jednou stranou je křehká a svěží ve spojení s medem z lipového květu vřelá, druhou stranou je kovově chladná, hrdá, odtažitá a vážná, ale jen do chvíle, než se rozhodne zkrotit zlobivého synka v podobě zdrsnělé zakouřené kůže. A provede to vskutku šalamounsky s pomocí vůně čerstvého křupavého pečiva, sklenice teplého mléka s kapkou medu, které nám naservíruje na dřevěném podnosu hned vedle vázy s pudrově sladkou mimózou.