Registrace
 
 
 
 

Imaginary Authors - Bull´s Blood 50 ml

Imaginary Authors - Bull´s Blood 50 ml
 

Imaginary Authors Bull´s Blood 50 ml - Dřevitě aromatická niché parfemovaná voda unisex (Eau de Parfum).

Cena s DPH 2 990 Kč
Skladem 1 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: UNISEX parfémy
Kód: 802
Záruka:
Výrobce: Imaginary Authors
 
 

Příznaky vůně

Pačuli, růže, kořen puškvorce, tabák, černé pižmo, tón býčí krve


Popis Vůně

Devante Valéreo byl vychován v prašné španělské vesnici u Baleárského moře. S láskou vzpomínal na býčí zápasy, které navštěvoval s otcem, bývalým pikadorem a tyto svoje brzké zkušenosti inspirativně zúročil v jeho nejpopulárnější novele Býčí krev. Šokující knižní příběh o svádění sesbíral proti autorovi obvinění z oplzlosti. Přestože byla tato obvinění soudně zamítnuta, zákaz na prodej jeho děl přetrval řadu let.

Společenské akce v Barceloně, kouření cigarill a psaní v kavárnách a barech do noci, Valéreo zmizel jako uprchlík v roce 1967 po značně publikované barové potyčce s americkými námořníky, z nichž jeden později na následky zranění zemřel. „Muž, který zabil,“ napsal v Býčí krvi, „je muž, který zná vášeň.“

Kdy vůni nosit: Silná vůně pro ty, kteří vědí, co chtějí. Bull´s Blood je pro ty noci, kdy chcete chytit býka za rohy.

„Muž, který zabil, je muž, co zná vášeň.“

-Devante Valéreo


Recenze

Je přesně taková, jak jsem si ji představovala. Suché prašné pačuli v ní podle mě nepochybně představuje Devanteho rodnou vesnici, kořenitá růže s nádechem červeného ovoce má potenciál evokovat jak poražené býky v koridě, z nichž crčí krev, tak i španělské barové krásky se svůdně rudou rtěnkou, zatímco hřejivě zemitý puškvorec s aromatickým tabákem a pižmem přináší španělský mužský temperament. S Bull´Blood by se měl každý milovník kvalitních pačuliovek povinně seznámit.