Registrace
 
 
 
 

Imaginary Authors - Slow Explosions 50 ml

Imaginary Authors - Slow Explosions 50 ml
 

Imaginary Authors Slow Explosions 50 ml - Orientální květinová niché parfemovaná voda unisex (Eau de Parfum).

Cena s DPH 2 990 Kč
Skladem 1 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: UNISEX parfémy
Kód: 805
Záruka:
Výrobce: Imaginary Authors
 
 

Příznaky vůně

Šafrán, absolutní silice růže, kůže, jablko, benzoin, kašmeran, tón nočního trhu v Arpoře


Popis Vůně

V roce 1980 Gwen K. Wroomen skončila s monotónním zaměstnáním, šla do baru na růžku – a po barmanově pobídce vrhla šipku na mapu světa, připnutou na zdi. Nikdy o Goa neslyšela, ale věděla, že se tam musí okamžitě vydat. O tři měsíce později slavila hinduistický nový rok v čajové zahradě vysoko na kopcích Kéraly (malý svazový stát v jihozápadní Indii), zatímco pod ní vybuchovaly ohňostroje. Zapsala si té noci: „Byla jsem oživená barvou, zachráněna životem pulzujícím neznámým.“ Její samozvaná „Cesta z temnoty“, plná nezapomenutelných povídek z nočních tržnic, plovoucích řek a hrozivých jízd na mopedu, inspirovala generaci mladých Američanů k dychtění po tvrdé dřině obyčejného života.

Kdy vůni nosit: S popínavou růží a údery šafránu exploduje tato vůně na kůži a probouzí smysly. Každý nádech vás nakloní myšlence útěku, přinutí vás zariskovat a povzbudí vás k tomu, abyste se skutečně ztratili. Dejte nám vědět, jak to jde.

„Byl jsem ztracen, bez cíle a v depresi. Nyní už mě z těchto tří věcí trápí jen dvě.“

-Gwen K. Wroomen


Recenze

Myslíte si, že vůně se šafránem, růží a kůží už vás nemohou ničím překvapit? Potom jste ještě rozhodně nevyzkoušeli Slow Explosions. Kromě nádherného semišového šafránu totiž obsahuje autentické šťavnaté zelené jablko, které jste v kožených rukavičkách vylovili z kabelky, abyste se do něj mohli zakousnout, zatímco vaše druhá ruka svírá puget kořenitých růží s jemným nádechem červeného ovoce, zlehka prohřátých kašmeranem.