Registrace
 
 
 
 

Imaginary Authors - The Cobra And The Canary 50 ml

Imaginary Authors - The Cobra And The Canary 50 ml
 

Imaginary Authors The Cobra And The Canary 50 ml - Aromaticky kožená niché parfemovaná voda unisex (Eau de Parfum).

Cena s DPH 2 990 Kč
Není k dispozici
množství 
 
 
Kategorie: UNISEX parfémy
Kód: 807
Záruka:
Výrobce: Imaginary Authors
 
 

Příznaky vůně

Citrón, kosatec, květy tabáku, kůže, tón polí se senem, asfalt


Popis Vůně

Když rada od jasnovidce zavede 23-letého Neala Orrise do kryté vesnické stodoly v Connecticutu k dokonale čistému Shelby Cobra Roadster z roku 1964, tajné vášni jeho zesnulého otce, je to pro něj únikový lístek, co tak zoufale hledal. Po osvobození jeho nejlepšího přítele od nikam nevedoucí práce na rodinné farmě, vyrazí ti dva na otevřenou dálnici. Míříc na závodní tratě v Palm Springs, je jejich cesta zamlžená špinavými motely, studenými bazény, žhavými debutantkami, koktejly a cigaretovým kouřem. Na každé zastávce najdou přátele, vymýšlí si pro sebe nové pseudonymy a image, až se jejich nevinná hra nakonec vřítí do hlubin úpadku a zoufalství.

Kdy vůni nosit: Noste ji za teplých, mlhavých dnů během víkendu, kdy můžete zastavit svůj život a užívat si prostý luxus jako řídit auto rychle po venkově.

„Jeli jsme zatraceně rychle, míříc přímo na západ na místo zvané Kdekoliv, jen ne tady.“

-James Spundt


Recenze

Ó ano, tahle vůně je po úvodním citrusovém osvěžení se špetkou zemitého kosatce jako jízda otevřeným cadillacem s koženými sedačkami po rozpálené asfaltové silnici kolem polí se stohy sena zatímco v kapse košile máte schovanou plně napěchovanou tabatěrku. Vyzkoušet by měli hlavně pánové, kterým už jsou křídla v podobě Muglerových A*Menů malá.