Registrace
 
 
 
 

Imaginary Authors - The Soft Lawn 50 ml

Imaginary Authors - The Soft Lawn 50 ml
 

Imaginary Authors The Soft Lawn 50 ml - Aromaticky zelená niché parfemovaná voda unisex (Eau de Parfum).

Cena s DPH 2 990 Kč
Není k dispozici
množství 
 
 
Kategorie: UNISEX parfémy
Kód: 808
Záruka:
Výrobce: Imaginary Authors
 
 

Příznaky vůně

Lipový květ, listy vavřínu a břečťanu, vetiver, větvičník, tón čerstvých tenisových míčků a antukového dvora


Popis Vůně

Spisovatel Claude LeCoq publikoval svou první knihu, nazvanou Měkký trávník, už v roce 1916, kdy stále ještě studoval na univerzitě v Princetonu. Kontroverzní portrét dospívajícího rebela z vyšší třídy v Nové Anglii, vzdělávací román sleduje Hamptona Perryho, půvabně arogantního vysokoškolského tenisového šampióna, který po letech, kdy vše dostal naservírované na stříbrném podnose zjistí, že taky musí vracet.

Málo známý fakt o autorovi: Claude LeCoq obleky Seersucker, což je obchodní označení pro lehkou tkaninu se zvrásněnými pruhy nebo kostkami, které v té době (20. léta minulého století) platilo za oblečení pro chudé. A bylo to nakonec právě jeho galantní přítomnost na večeřích vysoké společnosti a prestižních sportovních událostech, které tuto tkaninu zpopularizovalo i v těchto kruzích.

Kdy vůni nosit: skvělá volnočasová vůně, noste The Soft Lawn o víkendech nebo kdykoliv, kdy si budete přát, aby byl víkend.

„Přeskočili plot guvernérova panství, obklopeného po stranách chladnou trávou tenisového kurtu a vymýšleli různé sestavy, dokud svítání nezabralo jejich hvězdnou říši.“

-Claude LeCoq


Recenze

Kombinace zelených mechových tónů, břečťanu a vavřínu, osvěženého molekulou Iso-E-Super skutečně může v této vůni s trochou fantazie vyvolávat dojem čerstvě posečeného travnatého tenisového kurtu, který je obklopený čerstvě rozkvetlými lípami, jejich medové aroma příjemně uklidňuje. Oříškový vetiver se zemitými a slanými podtóny v další fázi už ovšem posouvá vůni jednoznačně pánským směrem. The Soft Lawn je vůní pro ty, které baví Birdie od Xerjoffu z kolekce Joint he Club, přičemž s ním budete jak na tenisovém kurtu, tak i na golfovém hřišti o něco stylovější.