Registrace
 
 
 
 

Imaginary Authors - Violet Disguise 50 ml

Imaginary Authors - Violet Disguise 50 ml
 

Imaginary Authors Violet Disguise 50 ml - Květinově ovocná niché parfemovaná voda unisex (Eau de Parfum).

Cena s DPH 2 990 Kč
Skladem 1 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: UNISEX parfémy
Kód: 809
Záruka:
Výrobce: Imaginary Authors
 
 

Příznaky vůně

Švestka, fialka, sušené ovoce, balzám, ambra, tón máje a večerního vzduchu


Popis Vůně

„Povzbuzena bezstarostným jarem v rozpuku se vydala do ulic jako kvítek ve větru.“ Tak začíná Fialkové přestrojení od Lenory Blumbergové. Kalifornské skrz na skrz, rané povídky Blumbergové vzývají nevinnost pikniků v parku, dnů ubíhajících sbíráním švestek v ovocném sadu a teplých nocí, strávených křižováním silnic v kaňonu se staženou střechou.

Poté co byl Fialkové přestrojení adaptováno i pro plátna Blumbergová strávila několik let styky s hollywoodskou elitou, ale nakonec toto pozlátko opustila, aby mohla strávit klidný život ve švestkovém sadu v údolí Ojai.

Kdy vůni nosit: Toto je univerzální vůně, která vám připomene prostou radost ze života. Violet Disguise vás povzbudí a dá vašemu kroku potřebný impulz.

„Povzbuzena bezstarostným jarem v rozpuku se vydala do ulic jako kvítek ve větru.“

-Lenora Blumberg


Recenze

Je poměrně přímočarou, ale velmi příjemnou vůní balzamickou ambrou usušených švestek a dalšího sušeného ovoce, mezi něž se přimíchal i fialkový bonbónek. Co je ovšem podstatnější, po rozvonění se přidá i kytička autentických fialek. Líbit by se podle mohla např. těm nositelkám, pro něž se stala.