Registrace
 
 
 
 

Morph - Antigua, 1937 100 ml

Morph - Antigua, 1937 100 ml
Morph - Antigua, 1937 100 ml
 
 

Morph Malaga, 1964 100 ml - Květinově ovocná niché parfémovaná voda unisex (Eau de parfum).

Cena s DPH 3 490 Kč
Skladem 2 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: UNISEX parfémy
Kód: 600
Záruka:
Výrobce: Morph
 
 

Příznaky vůně

Hlava: myrta, leknín, vodní tóny

Srdce: mořské řasy, eukalyptus, tymián

Základ: pižmo, tonka


Popis Vůně

Toto je příběh kapitána Olivera a jeho milé Dulce, kterou pravidelně navštěvoval na ostrově Antigua. Sladká vůně její kůže, mísící se s mořským vzduchem, vždy Olivera doprovázela. Jedné noci, když naposled ležel vedle Dulce, pohladil její kůži kusem látky. Vůně její kůže na něm přetrvala, a proto si jej otíral po celém těle.

Byl zachycen náznak soli, písku a moře. Oliver nechal ovoněnou látku za sebou a následujícího rána ostrov Antigua opustil. Již se nikdy nevrátil a Dulce nikdy znovu nespatřil. Když se Dulce probudila a našla kus té látky na nočním stolku, pochopila, že se kapitán nevrátí. To vše přetrvalo ve smyslné alchymii jejich dvou vůní.


Recenze

Jak už naznačuje samotný příběh o kapitánu Oliverovi a jeho milé Dulce, kterou pravidelně navštěvoval na ostrově, Antigua je osvěžující mořskou vůní pro horké letní dny. Ucítíte v ní šumící slanou mořskou vodu, mořské řasy, vodní květy, chladivý eukalyptus, tymián a zelené myrtové keříky, které dokonale zapadají do dané atmosféry. V základu pak vůni provzdušní bílé pižmo.