Registrace
 
 
 
 

Nishane Istanbul - Ambra Calabria 50 ml

Nishane Istanbul - Ambra Calabria 50 ml
Nishane Istanbul - Ambra Calabria 50 ml
 
 

Nishane Istanbul Ambra Calabria 50 ml - Extrakt z parfému s příznaky ambry, květin a citrusu, unisex (Extrait de Parfum).

Cena s DPH 4 890 Kč
Skladem 2 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: UNISEX parfémy
Kód: 402
Záruka:
Výrobce: Nishane Istanbul
 
 

Příznaky vůně

Hlava: bergamot, galbanum, zelené listy

Srdce: jasmín, semínka koriandru

Základ: sladká ambra, pižmo, vanilka


Popis Vůně

Je synonymem oxymorónu vaší čichové cesty. Romantická směs bergamotu a zelených tónů mísí s bílým jasmínem a semínky kořenitého koriandru, než se usadí nad podklad sladké ambry, hřejivého pižma a vanilky. Je to vůně neobvyklá a lákavá jak pro muže, tak i ženy, pro zvláštní příležitosti i každodenní používání.


Recenze

Po nějaké době jsem opět dostala chuť na ambrovku a u téhle mě zaujalo spojení s Kalábrií. Takže tedy letní ambra? Rozhodně. Hned v úvodu vás totiž osvěží přírodní čerstvě rozkrojený bergamot se zeleným galbanem. Po několika minutách ho sice dočasně převálcuje trpce bylinný koriandr s trochou ovocného jasmínu, nicméně v další fázi se pak galbanum zase vrátí, tentokrát už i s ambrou.

Ambra je to klasicky sladce balsamická, avšak je zajímavá tím, že vanilka v ní je lehce zkaramelizovaná a vyšlehaná do creme brulee, ovšem na rozdíl od jiných ambrovanilek tu hraje jen podbarvující roli, abychom nepřišli o tu příjemnou letní galbanovou hořkosladkost. V drydownu už ji potom jen lehce provzdušní špetka bílého pižma.