Registrace
 
 
 
 

Nishane Istanbul - Fan Your Flames 50 ml

Nishane Istanbul - Fan Your Flames 50 ml
Nishane Istanbul - Fan Your Flames 50 ml
 
 

Nishane Istanbul Fan Your Flames 50 ml - Extrakt z parfému s příznaky dřeva unisex (Extrait de Parfum).

Cena s DPH 4 680 Kč
Skladem 5 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: UNISEX parfémy
Kód: 409
Záruka:
Výrobce: Nishane Istanbul
 
 

Příznaky vůně

Hlava: kokosový ořech, rum

Srdce: tabák, tonkové boby

Základ: větvičník, cedrové dřevo


Popis Vůně

Atmosféra kolem vás praská s jásotem a dobrou vůlí - sešli jste se s přáteli chcete relaxovat a pokecat. Cítíte se dobře, nakloníte se na luxusních červených polštářích a sledujete s přáteli, jak číšník opatrně rozlévá horký, aromatický mátový čaj do nádherných malých skleniček. Vzduch je naplněn tlumeně sladkým aroma kouře a páry z kokosového tabáku, inhalovaného prostřednictvím turecké vodní dýmky shisha. Líně očekáváte změnu a cítíte vrcholný pocit spokojenosti, plazící se po vašem těle.

Tato témata orientálního pohodlí a radosti je možno nalézt ve Fan your Flames. Hřejivá, orientálně dřevitá gurmánská vůně, Fan Your Flames je vůně inspirovaná shishou a je proto ideální pro ty, kdo lpí na pohodlí a exotičnosti tohoto rituálu.


Recenze

Vůně má být inspirovaná tureckými vodními dýmkami, v nichž se používá tabák smíšený s melasou a glycerinem, který je vlhký a mazlavý a při hoření hodně doutná. K zahřívání tabáku se přitom používá kokosové, případně dřevěné uhlí. A skutečně ihned po nástřiku dostanete do nosu pořádnou kokosovou pecku. Kupodivu je to ovšem kokos čerstvý přelitý vydatným množstvím kokosové vody a rumu, jenž má pravděpodobně navodit dojem vodní dýmky.

Paradoxně ale samotný tabák ve vůni zase až tak výrazný není, jelikož kokos stále udává hlavní tempo společně s lehce drhnoucím cedrovým dřevem, který se přidá po delším rozvonění. Fan Your Flames tak spíš připomíná jen to doutnající kokosové a dřevěné uhlí, jímž se zahřívá a zároveň zásluhou našlehané tonky přináší i tón vanilkového dezertu. Přestože je označovaná jako unisex a dost sladká, jsem přesvědčená, že na mužském figurantovi vyzní lépe.