Registrace
 
 
 
 

Nishane Istanbul - Hundred Silent Ways 50 ml

Nishane Istanbul - Hundred Silent Ways 50 ml
Nishane Istanbul - Hundred Silent Ways 50 ml
 
 

Nishane Istanbul Hundred Silent Ways 50 ml - Extrakt z parfému s příznaky květin a ovoce. To je ten pravý parfém pro ženy (Extrait de Parfum).

Cena s DPH 5 070 Kč
Skladem 4 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: Parfémy pro ženy
Kód: 410
Záruka:
Výrobce: Nishane Istanbul
 
 

Příznaky vůně

Hlava: tangerinka, broskev, tuberóza

Srdce: gardénie, kosatec, jasmín

Základ: santalové dřevo, vanilka, vetiver


Popis Vůně

„Zavřel jsem ústa a mluvil k tobě stovkou tichých způsobů.“ – Rumi

Inspirovaná slovy perského básníka Rumiho ze 13. století, Nishane uvádí Hundred Silent Ways – jedinečný květinově gurmánský čistý parfém z pobřeží Bosporu. Pojíc pomerančové tóny s vanilkou, broskví a tuberózou je vůně květnatou ódou milovníkům sladkého nic nedělání, kterou je možno šeptat nebo vyjádřit beze slov.


Recenze

Název je citací z jedné básně ze 13. století od perského básníka Rumiho a vůní bílých květin a zralého ovoce má odkazovat na božské zahrady Edenu. A můžu říct, že Hundred Silent Ways je vskutku veselou, nikoliv však plochou ovocnou květinovkou. V první fázi se skládá ze šťavnaté mandarinky, broskve a ovocné tuberózy.

Kromě toho bych si tipla, že ve složení bude určitě i pomerančový květ, protože kromě meruňkové tuberózy cítím i vůni lesních jahod. Po rozvonění se ovocem začne prolínat něžná gardénie s krotkým jasmínem. V základu se přidá vanilka se špetkou bílého pižma, jejíž sladkost tlumí lehce drhnoucí vetiver.