Registrace
 
 
 
 

Nishane Istanbul - Santalové 50 ml

Nishane Istanbul - Santalové 50 ml
Nishane Istanbul - Santalové 50 ml
 
 

Nishane Istanbul Santalové 50 ml - Extrakt z parfému s příznaky citrusů a koření, unisex (Extrait de Parfum).

Cena s DPH 4 890 Kč
Skladem 1 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: UNISEX parfémy
Kód: 406
Záruka:
Výrobce: Nishane Istanbul
 
 

Příznaky vůně

Hlava: kanagnga vonná, bergamot

Srdce: santalové dřevo

Základ: vanilka, tonkové boby


Popis Vůně

Santalové je citrusová, kořenitá a dřevitá vůně tvořená bergamotem a bohatou, téměř máslovou kanangou vonnou. Jak naznačuje název, Santalové je ódou na santalové dřevo, s jeho hřejivými podtóny v srdci vůně, které jí dávají hloubku a strukturu. Sladký aspekt je vyvinut zásluhou gurmánské vanilky v základu, která je smíchána s aromatickými tonkovými boby, společně tvoří mihotavý a kořenitý drydown.


Recenze

Hohó, tak tenhle santal dělá rozhodně svému jménu čest. Předvoj mu dělá trpká svěžest pikantní bergamotové kůry (jedna z nejautentičtějších, jaké jsem kdy zkusila) s krémovým, tropicky hřejivým ylangem s banánovými podtóny. A po pár minutách se už pozvolna objevuje i samotný santal a ten tedy stojí za to. Je nádherně mléčný a zároveň lehounlice kořenitý.

Po rozvonění jej navíc zahustí vanilka s našlehanou tonkou, která v základu přejde až do bílé čokolády a díky níž tak santal s ylangem začnou vyvolávat dojem dřevem utlučeného banánového másla. V úplném dojezdu ho už jen překryje slaboučká vrstva bílého pižma. Jde i celkem hezky do prostoru a má i celkem slušnou výdrž (4 hodiny). Jedna z nejvíc ženských santalovek, jaké jsem kdy zkusila.