Registrace
 
 
 
 

Ormonde Jayne - Ormonde Woman 120 ml

Ormonde Jayne - Ormonde Woman 120 ml
 

Ormonde Jayne Ormonde Woman 120 ml - Dřevitá niché parfémovaná voda pro ženy (Eau de parfum).

Cena s DPH 5 700 Kč
Skladem 1 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: Parfémy pro ženy
Kód: 507
Záruka:
Výrobce: Ormonde Jayne
 
 

Příznaky vůně

Hlava: kardamom, koriandr, olej z trávy

Srdce: jedlovec černý, fialka, absolutní silice jasmínu

Základ: vetiver, cedrové dřevo, ambra, santalové dřevo


Popis Vůně

Začíná a končí jedinečnou vůní absolutní silice jedlovce černého – zřídkakdy užívaného v tak přitažlivé kvalitě a množství – tak absolutně hypnotizující, nekonvenční a tajemná dřevitá esence je zkombinovaná s jasmínem a absolutní silicí fialky, aby vytvořila temný svůdný parfém.


Recenze

Vůně od Gezy Schoena mě většinou míjejí kvůli jejich přehnané vzdušné dřevitosti, která je pro mě až rušivá. U Ormonde Woman je to jinak. Už díky úvodní kombinaci pikantního kardamomu, koriandru a trávy na mne působí píjemně étericky a vyvolává představu travnaté louky, jíž se brouzdáte bosky těsně po dešťové přeháňce. Na malou chvilku mám dokonce dojem, že se v ní schovává i pár mrkvových natí.

Po rozvonění je však jasné, že je to nasládlá jedlová pryskyřice, která společně s krotkým vetiverem připomíná pálící se klesí a přesouvá mne z louky do cedrového lesa na mechouvý palouček, pokrytý sametově zelenými lístečky fialek - v tomhle směru souhlasím s andry se zmínkou o Bois de Violette s tím, že Ormonde Woman je daleko víc "vílí".