Registrace
 
 
 
 

Ormonde Jayne - Ta´if 120 ml

Ormonde Jayne - Ta´if 120 ml
 

Ormonde Jayne Ta´if 120 ml - Orientální niché parfémovaná voda pro ženy (Eau de parfum).

Cena s DPH 5 700 Kč
Skladem 2 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: Parfémy pro ženy
Kód: 501
Záruka:
Výrobce: Ormonde Jayne
 
 

Příznaky vůně

Hlava: růžový pepř, šafrán, datle

Srdce: růžový olej, frézie, absolutní silice pomerančového květu, jasmín

Základ: ambra, janovec metlatý


Popis Vůně

Ta´if je opojná a odvážně vůně růže z města Ta´if, které se tyčí nad pobřežím Rudého moře a shlíží na arabskou poušť. Tento parfém nemá rád denní světlo, dává přednost soumraku, noci, večírkům, slibům a schůzkám. Je to bohatá kompozice, která je odvážným vstupem všude, kam s ní přijdete a je dostatečně sebevědomá uchvátit všechny ostatní vedle vás – skutečná kráska na bále.


Recenze

Na oficiálních stránkách se dočtete o spojení vůně s městem Ta'if v provincii Mekka v Saudské Arábii. To je mimo jiné známé i pro pěstování specifické odrůdy růže, která nese stejné přízvisko, odtud zřejmě inspirace. A skutečně, tentokrát se podařilo vytvořit krásný jemný květinový orient.

Zajímavý je začátek, kdy pikantně svěží pepř v kombinaci s překvapivě nepříliš ostře bylinným šafránem připomíná peprmintové/men­tolové bonbóny. Po té už ale vůně ukáže svoji dospěle romantickou stránku, růže v ní je jen lehounce opojná, spíš takovým tělovým způsobem. Pro mě má podobu jemného květinového mýdla s krémovými tóny. Až sem ji vnímám jako nesladkou.

Teprve po rozvonění se přidává vůně nasládlého sušeného ovoce. To až díky němu a pryskyřičnatému, lehce kouřovému základu vůně nepatrně ztmavne. I to „ztěžknutí“ je ovšem stále