Registrace
 
 
 
 

Ormonde Jayne - Tiaré 120 ml

ico Akce
Ormonde Jayne - Tiaré 120 ml
Ormonde Jayne - Tiaré 120 ml
 
 

Ormonde Jayne Tiaré 120 ml - Květinová niché parfémovaná voda pro ženy (Eau de parfum).

Cena s DPH 4 300 Kč
Skladem 1 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: Parfémy pro ženy
Kód: 505
Záruka:
Výrobce: Ormonde Jayne
 
 

Příznaky vůně

Hlava: mandarinka, pomerančový květ, sicilská limeta

Srdce: tiaré, frézie, lekníny, jasmín, kosatec, kanaga vonná

Základ: cedr, vetiver, santalové dřevo, pačuli, mech, pižmo


Popis Vůně

Tiaré (znak Tahiti a vyslovovaný tee-a-ray)

Jako vzácné šperky spočívajíc na tmavě zeleném listí, jsou nepřekonatelně krásné květy tiaré ručně sbírány ještě neotevřené a louhují se 15 dní v oleji, než je jejich vůně extrahována. Jako žena, co nosí Tiaré, toto je parfém, který absolutně nehledí na roční nebo denní dobu, vůně šikovně smíchaná a nekonečně rafinovaná…ale se špetkou fascinující přitažlivosti.


Recenze

Pokud by někdo čekal nějakou velkou tropickou bílokvětinovku, pravděpodobně bude zklamán. Tiaré směsí osvěžujících nazelenalých citrusových aldehydů, kokosové tiaré, zelené konvalinky s hlínou a nahnilých banánových slupek (ylang) připomíná křížence Chanel Cristalle, La Vierge de Fer a AA Lys Soleia s kokosem navíc.

Po rozvonění pro mě naštěstí hlína s banány mizí, dokonce i tiaré se s tím kokosem umoudří. Začne bíle jiskřit a přikryta mlžným vetiverovým oparem dopadá ve sněhobílých vločkách na hřejivý mechový podklad. Jako většina vůní OJ, je i Tiaré ve finále spíš lehčí vůní, vysílající do okolí jen jemné závany, ale narozdíl od takové Ta´If je nutno ji častěji přiživovat.