Registrace
 
 
 
 

TIMOTHY HAN - Against Nature 50 ml Eau de Parfum

img
timothy-han-against-nature-50-ml-eau-de-parfum-365.jpg
 
 

EXCLUSIVE TIMOTHEY HAN EDITION

Cena s DPH 4 450 Kč
Skladem 4 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: UNISEX parfémy
Kód: 1403
Záruka:
Výrobce: TIMOTHY HAN
 
 

AGAINST NATURE

Exkusivní kolekce Timothey Han vychází z východního Londýna parfuméra Timothey Hana.Vůně jsou individualistické, opojné a zajímavé. Nemají klasickoi zaprášenou svrchní notu, díky nímž se většina vůní zdá zastaralá. Mají moderní akord a jsou výborně vypracované. Jsou typově podobné značkám Fredeica Malle a D.S.DURGA . Drží výborně na těle ve střední notě a umocní nositelovu osobnost. Vytvoří jakoby lepší ,,já " 

kolem nositele. Nepřebijí osobnost, ale vytvoří nádhernou vonnou symbiózu. Vůně Timothey Han jsou  vyrobené na základě inspirací z knižních novel. Jsou nekonvenční  a nevšední. Jsou velmi niche a  unisexové. Nejsou definovány pohlavím. 
 
 Tento pafrém byl vytvořen na základě románu Jorise - Karla Husmansového z roku 1884. Je to dekadentní reinterpretace přírody. 

Aginest Nature je rozostřením mezi " přírodní a umělou," v konečném důsledku je to ozvěna alternativní krásy. Vůně je gendrově neutrální. Obsahuje listovou zeleň, lhké půdy, zemité mechy podtržené tóny studeného kovu, krve a laku. 

Jedná se o svěží vůni, která se propojí z kůží a vytvoří nezaměnitelné aroma. Je brilantní, zářivá a má nádhernou vonnou stopu. Je vhodná k nošení  v jarních a letních měsících svojí podstatou i složením.

HLAVA: Růžový pepř, citron, jalovez zelený, kov.

SRDCE: Jasmín, Ylang Ylang, Levandule, lak.

ZÁKLAD: Pižmo, vetiver, jantar, santalové dřevo, pačuli.

Vůně je unisexová a není určená pohlavím. Bude vonět perfektně na muži i na ženě. Exklusivní kolekce je vytvořená tak aby podtrhla nositelovu osobnost. Záleží na kůži nositele jakou vonnou stopu ve finální fázi vytvoří na základě chemie s kůží.

Prožijte neuvěřitelný vonný zážitek s originální a nevšední vůní AGAINST NATURE kolekce TIMOTHEY HAN EDITION.