Registrace
 
 
 
 

TIMOTHY HAN - Heart of Darkness 50 ml Eau de Parfum

img
timothy-han-heart-of-darkness-50-ml-eau-de-parfum-352.jpg
 
 

EXCLUSIVE TIMOTHEY HAN EDITION

Cena s DPH 4 450 Kč
Skladem 5 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: UNISEX parfémy
Kód: 1402
Záruka:
Výrobce: TIMOTHY HAN
 
 

HEART OF THE DARKNESS

Exkusivní kolekce Timothey Han vychází z východního Londýna parfuméra Timothey Hana.Vůně jsou individualistické, opojné a zajímavé. Nemají klasickoi zaprášenou svrchní notu, díky nímž se většina vůní zdá zastaralá. Mají moderní akord a jsou výborně vypracované. Jsou typově podobné značkám Fredeica Malle a D.S.DURGA . Drží výborně na těle ve střední notě a umocní nositelovu osobnost. Vytvoří jakoby lepší ,,já " 

kolem nositele. Nepřebijí osobnost, ale vytvoří nádhernou vonnou symbiózu. Vůně Timothey Han jsou  vyrobené na základě inspirací z knižních novel. Jsou nekonvenční  a nevšední. Jsou velmi niche a  unisexové. Nejsou definovány pohlavím. 
 
Tato vůně je inspirována novelou Josepha Conrada z roku 1899. Je to cesta parníkem po řece Kongo do neznáma. 
 
Vodní zelené a květinové tóny ustupují vůní tmavých lesů, vlhkého mechu naplněné náznaky hořícího uhlí a jantaru. Název Srdce temnoty představuje jednu neprozkoumanou část Afriky, stejně jako neprozkoumanou temnou část skrytou v člověku. 
 
Je to  temná vůně, která je vytvořená tak aby zaujla ty, kteří touží po neznámém. Není klasicky těžká na nošení, vyzařuje krystalickou čistotu, která Vás ponoří do hlubiny vědomí. Ucítíte podmanivý kouřovou akord evokující touhu poznat nové a neznámé. Vůně Vás otevírá a vtahuje dovnitř.

HLAVA : Ozonic, deštný akord, galbanum, yang yand, africká fialka. 

SRDCE: Tmavé dřevo, Kouřové žhavé uhlíky, cedr, santalové dřevo.

ZÁKLAD: vlhký mech, Ambra, Pižmo, Pačuli, Zemité tóny

Jedná se o 100% přírodní pafrém zasazený do báze organického alkoholu a není testovaný na zvířatech a neobsahuje žádné další produkty živočišného původů.
Jedná se o unisexové provedení, který svým složením bychom raději doporučili mužům.
Zažijte nádherný vonný zážitek, který Vás přivede až do povodí řeky Konga. Přivede Vás zkoumat nepoznané a neobjevené! Heart of Darkness od Timothey Han Edition.