Registrace
 
 
 
 

TIMOTHY HAN - On the Road 50 ml Eau de Parfum

img
timothy-han-on-the-road-50-ml-eau-de-parfum-355.jpg
 
 

EXCLUSIVE EDITION TIMOTHEY HAN

Cena s DPH 4 125 Kč
Skladem 3 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: UNISEX parfémy
Kód: 1405
Záruka:
Výrobce: TIMOTHY HAN
 
 
 ON THE ROAD
 
Exkusivní kolekce Timothey Han vychází z východního Londýna parfuméra Timothey Hana.Vůně jsou individualistické, opojné a zajímavé. Nemají klasickoi zaprášenou svrchní notu, díky nímž se většina vůní zdá zastaralá. Mají moderní akord a jsou výborně vypracované. Jsou typově podobné značkám Fredeica Malle a D.S.DURGA . Drží výborně na těle ve střední notě a umocní nositelovu osobnost. Vytvoří jakoby lepší ,,já " 
kolem nositele. Nepřebijí osobnost, ale vytvoří nádhernou vonnou symbiózu. Vůně Timothey Han jsou  vyrobené na základě inspirací z knižních novel. Jsou nekonvenční  a nevšední. Jsou velmi niche a  unisexové. Nejsou definovány pohlavím. 
 
Vůně je inspirována slavnou knižní novelou Jacka Carouca on the Road z roku 1951
Popisuje cestu napříč amerikou. Nespoutanou, vášnivou, rytmickou jízdou napříč celou zemí. Vůně obsahuje složky, které ve Vás evokují dobrodružství, štěstí, vzrušení a pocit parádní jízdy.
Je vhodná pro každého kdo touží po zážitku. Svým posazením a složením bychom jí doporučili každému kdo má rád vůní střední a nižší noty. Výborně se drží u těla a vytváří překrásnou auru okolo nositele. Nádherná individualistická vůně je velmi inspirativní. 
 
HLAVA : Galbanum, Bergamot, Citron,
SRDCE:Amyris, Cedrové dřevo, Pačuli
ZÁKLAD:Fazole tonka, Oakmoss, Benzoin, Bříza, Vanilka, Labdamum a Perou
 
Jedná se o 100% přírodní pafrém zasazený do báze organického alkoholu a není testovaný na zvířatech a neobsahuje žádné další produkty živočišného původů.
 
Zažijte nádherný emoční zážitek On the Road s vůní z kolekce edice Timothey Han