Registrace
 
 
 
 

TIMOTHY HAN - She Came to Stay 50 ml Eau de Parfum

img
timothy-han-she-came-to-stay-50-ml-eau-de-parfum-350.jpg
 
 

EXCLUSIVE TIMOTHEY HAN EDITION

Cena s DPH 4 125 Kč
Skladem 4 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: UNISEX parfémy
Kód: 1401
Záruka:
Výrobce: TIMOTHY HAN
 
 

SHE COME TO STEY

Exkusivní kolekce Timothey Han vychází z východního Londýna parfuméra Timothey Hana.Vůně jsou individualistické, opojné a zajímavé. Nemají klasickoi zaprášenou svrchní notu, díky nímž se většina vůní zdá zastaralá. Mají moderní akord a jsou výborně vypracované. Jsou typově podobné značkám Fredeica Malle a D.S.DURGA . Drží výborně na těle ve střední notě a umocní nositelovu osobnost. Vytvoří jakoby lepší ,,já " 

kolem nositele. Nepřebijí osobnost, ale vytvoří nádhernou vonnou symbiózu. Vůně Timothey Han jsou  vyrobené na základě inspirací z knižních novel. Jsou nekonvenční  a nevšední. Jsou velmi niche a  unisexové. Nejsou definovány pohlavím. 
 
Luxuní ženská a velmi zajímavá vůně inspirovaná podle novely  Simone Beauvoir z roku 1943. "Přišla, aby zůstala aneb přišla k pobytu". 
 
She come to stey představuje  vřelou vůní, která se otevírá jednotlivými hlubokými dřevitými tóny labdanum, pačuli a oakmosu.Jedná se o vyvíjející se vůni, která přebírá osobnost nositele. Zjistíte, že bude ragovat na Vás a mění se ze dne na den. Dejte jí čas aby se usadila na Vaší kůži a vyprávěla svůj příběh. Jedná se o vůní návykovou, velmi dobře padnoucí, se středně silnou notou, která perfektně drží na kůži.

HLAVA : Geranium, Bazalka, Citron

SRDCE:Hřebíček Indonézský, Muškátový oříšek

ZÁKLAD:Pačuli, Oakmos, Vetiver, Cedrové dřevo
 
Jedná se o 100% přírodní pafrém zasazený do báze organického alkoholu a není testovaný na zvířatech a neobsahuje žádné další produkty živočišného původů.
 
Zažijte nádherný vonný zážitek v podobě vřelosti a podmanivosti této překrásné ženské kompozice She come to stey od Timothey Han Edition