Registrace
 
 
 
 

TIMOTHY HAN - The Decay of the Angel 50 ml Eau de Parfum

img
timothy-han-the-decay-of-the-angel-50-ml-eau-de-parfum-348.jpeg
 
 

EXCLUSIVE TIMOTHEY HAN EDITION

Cena s DPH 4 950 Kč
Skladem 4 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: UNISEX parfémy
Kód: 1400
Záruka:
Výrobce: TIMOTHY HAN
 
 

DECAY OF ANGEL

Exkusivní kolekce Timothey Han vychází z východního Londýna parfuméra Timothey Hana.Vůně jsou individualistické, opojné a zajímavé. Nemají klasickoi zaprášenou svrchní notu, díky nímž se většina vůní zdá zastaralá. Mají moderní akord a jsou výborně vypracované. Jsou typově podobné značkám Fredeica Malle a D.S.DURGA . Drží výborně na těle ve střední notě a umocní nositelovu osobnost. Vytvoří jakoby lepší ,,já " 

kolem nositele. Nepřebijí osobnost, ale vytvoří nádhernou vonnou symbiózu. Vůně Timothey Han jsou  vyrobené na základě inspirací z knižních novel. Jsou nekonvenční  a nevšední. Jsou velmi niche a  unisexové. Nejsou definovány pohlavím. 
 
Bohatá  a exotická pálená květinová vůně s jemnou svěžestí. 
 
Vůně je inspirována slavným knižním románem z roku 1971 Yukio  Mishima.
Vůně představuje a popisuje cestu sestoupeného anděla na zem a touhu po nesmrtelnosti. Je to doslova "imortality zážitek" Vůně obsahuje květinu Hedonii, která vyvolává v mozku pocity  věčnosti a nesmrtelnosti, zrození a znovuzrození.  Je to spirituální vůně, velmi dekadentní, zajímavá a nevšední. Má čistý vonný akord přestože je zde mnoho stupňů sestupu do temnoty - které se ve vůni prolínají. 

 Svým posazením a složením bychom jí doporučili každému kdo má rád originalitu, je spirituálně založený a očekává, že od vůně bdrží potěšení nejen na tělesné, ale především na duševní úrovni. 

 
HLAVA : Mandarinka, Neroli, Růže, Ylang Ylang, František
SRDCE:Jasmín, Akacie, Cade
ZÁKLAD:Oud, Pačuli, Fazole, Labdanum
 
Jedná se o 100% přírodní pafrém zasazený do báze organického alkoholu a není testovaný na zvířatech a neobsahuje žádné další produkty živočišného původů.
 
Zažijte nádherný vonný a spirituální zážitek Decay of Angel s vůní z kolekce edice Timothey Han