Registrace
 
 
 
 

ULRICH LANG New York - APSU 100 ml

img
 

ULRICH LANG APSU 100 ml - Aromaticky zelená toaletní voda pro muže a ženy (eau de toilette).

Cena s DPH 2 890 Kč
Skladem 4 ks

Zítra u Vás nebo na pobočce

množství 
 
 
Kategorie: UNISEX parfémy
Kód: 1000
Záruka:
Výrobce: Ulrich Lang New York
 
 

Příznaky vůně

HLAVA: křupavá zeleň, koriandr, listy fialky, bergamot
SRDCE: bílý čaj, jasmínové okvětní lístky, leknín, nové koření, kosatec
ZÁKLAD: bílé pižmo, cedr, ambra, kadidlo


Popis Vůně

Vizuálem pro APSU se stal jediný palmový list od newyorského fotografa Matthew Portrera, znázorňujcí krásu přírody, zatímco jméno APSU (v mytologii užívané pro „čerstvou vodu“) naznačuje, že v její kompozici naleznete vodní tóny.

Vůně byla vyvinuta na základě konceptu jednotícího minimalismu a svěžesti. „Apsu je víc než jen těžká, komplexní vůně,“ poznamenává Lang. Vůně APSU je poklonou jednoduchému životnímu stylu – kontrast k dnešnímu komplexnímu světu. APSU přitáhne okamžitě vaši pozornost svou jasnou směsí svěžích zelených tónů, máčených v čisté vodě. Vrchní tóny se skládají z křupavé zeleně, smíchané se slunečným bergamotem, aby zachytily svěží a živou duši přírody a vodu v teplých podnebích. Srdce se skládá z bílého čaje, oroseného jasmínu a kosatce, které společně vytváří sofistikovanou, čistou a lákavou vůni. Parfém zakulacuje hladká a smyslná směs bílého pižma, kadidla a ambrových dřev, která vytváří a přilne ke kůži. Návyková, udávající směr a minimalistická – APSU nově definuje svěžest.


Recenze

Je mimořádně povedenou aromaticky zelenou kolínskou, která kombinuje šťavnatý svěží bergamot, trpké tóny koriandru a zelené lístky fialek s relaxačním bílým čajem, vodními květy a zemitým kosatcem, které skutečně přináší pocit čistoty a dodávají APSU elegantní rozměr. Celou kompozici pak uzavírá cedrový základ s balzamickou ambrou a špetkou bílého pižma s teplého kadidla, které prodlužují její výdrž.